Názory a reference našich partnerů

Sdílení zkušeností a názorů zemědělců, obchodních partnerů i odborníků z oblasti výzkumu bereme jako důležitou součást korektního odborného poradenství.

CHEMAP AGRO

Mimořádně si vážíme všech příspěvků, které jsme mohli uveřejnit na této stránce. Děkujeme Vám za ně.

Jiří Petrásek

ředitel

Názory a reference
Ing. Petr KutaIng. Petr Kuta

Ing. Petr Kuta

Agronom, ZOD Starosedlský Hrádek

Na CHEMAP AGRO oceňuji, že se jedná o českou firmu. Jejich hnojiva obsahují chelátové vazby živin. Společnost a obchodní zástupce obstarají bezvadný servis a aplikace jejich přípravků je vždy bezproblémová.

Lenka KrobotováLenka Krobotová

Lenka Krobotová

Agronomka, Příkosická zemědělská a.s.

Na našem podniku používám AUCYT® START a mám s ním dobré zkušenosti. Aplikovat ho budu již na podzim, abych docílila silných a vyrovnaných odnoží a zároveň posílila kořenový systém.

Josef PazderaJosef Pazdera

Josef Pazdera

Soukromý zemědělec, spoluvlastník farmy

AUCYT® START používám na podniku už 4 roky. Po vyzkoušení různých aplikačních dávek mi vyšla u pšenice ozimé jako nejlepší dávka 2,5 – 3,0 l/ha. Používám jej kvůli odnožím a zesílení kořenové soustavy.

Ing. Radoslav KoprnaIng. Radoslav Koprna

Ing. Radoslav Koprna, PhD.

Katedra chemické biologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého

Týmu naší katedry se, ve spolupráci s CHEMAP AGRO, podařilo vyvinout unikátní přípravek AUCYT® START s aktivní látkou ze skupiny cytokininových derivátů a nově také TOPSIL® s aminokyselinami. Těší nás přenos výsledků českého základního výzkumu do praxe, stejně jako pozitivní zkušenosti zemědělců.

Ing. Petr NedbalIng. Petr Nedbal

Ing. Petr Nedbal

Agronom, Fyton, spol. s r.o.

Využívám M–SUNAGREEN® pro moření ozimých obilovin. V podzimních aplikacích často použiji kombinovaná hnojiva, například hnojivo K2 do řepky. Bezproblémová mísitelnost a česká firma jsou pro mne zásadními faktory při výběru.

Ing. Petr EgertIng. Petr Egert

Ing. Petr Egert

Agronom, AGROBEN s.r.o., Kacanovy

V naší firmě dlouhodobě používáme výživu LISTER® Zn a LISTER® Cu. Hlavní výhodou je rychlá využitelnost živin, snadná mísitelnost a nereagují s ostatními účinnými látkami v tankmixu.

Roman VeverkaRoman Veverka

Roman Veverka

Agronom, Agrijan s. r. o., Chotětov.

V roce 2023 jsem poprvé vyzkoušel přípravek AUCYT® START v jarním ječmeni. Po aplikaci v dávce 2 l/ha + 0,5 l/ha CCC byly rostliny na ošetřené části silnější, vitálnější, měly více odnoží a bohatší kořenový systém. Celé vegetační období lépe prospívaly, což se promítlo ve zvýšení výnosu o 5 q/ha. V používání AUCYT® START budu určitě pokračovat i nadále.

Bc. Tomáš HrubýBc. Tomáš Hrubý

Bc. Tomáš Hrubý

Majitel Farma Hrubý

Přípravek AUCYT® START využívám především na jaře pro podporu růstu kořenů a nastartování celkového metabolismu rostlin slabších porostů pšenice ozimé. Kombinace dlouhodobějšího působení syntetických derivátů cytokininů, fosforu a mikroprvků se líbí nejen mně, ale mohu potvrdit, že i mým rostlinám.

Názory našich partnerů

Sdílení zkušeností a názorů zemědělců, obchodních partnerů i odborníků z oblasti výzkumu bereme jako důležitou součást korektního odborného poradenství.

Ing. Lenka KrobotováIng. Lenka Krobotová

Lenka Krobotová

Agronomka, Příkosická zemědělská a.s.

Na našem podniku používám AUCYT® START a mám s ním dobré zkušenosti. Aplikovat ho budu již na podzim, abych docílila silných a vyrovnaných odnoží a zároveň posílila kořenový systém.

Ryze česká společnost s výsadním postavením na trhu rostlinných biostimulantů