Doporučení pro kombinace s fungicidy v obilovinách

29/05/2024

Aktuálně se řeší nebo budou řešit aplikace závěrečných fungicidů v ozimých i jarních obilovinách. K těmto vstupům lze velmi účinně přidat vhodnou listovou výživu pro zvýšení kvality či jakosti produkce.

V našem sortimentu jsou specialisty na kombinace s posledním fungicidem hnojiva řady AKTIFOL. Obsahují doplňkovou formulaci AMIX (směs organických kyselin) pro podporu účinku fungicidů a dosažení většího podílu funkční, zelené, asimilační plochy listů až do závěru vegetace.

Naše řešení pro pšenici:

AKTIFOL Sulf 2,0 l/ha + 5-10 kg močoviny (DAM, SAM) + fungicid (v možné kombinaci můžete použít i FOLIT ThioSulf 1,0-2,0 l/ha, vše pro zlepšení parametrů potravinářské pšenice i výnos)

Naše řešení pro ječmen:

AKTIFOL Mag 1,0-1,5 l/ha + fungicid (v možné kombinaci můžete použít také FOLIT P 1,0 l/ha, nebo stimulátory pro tvorbu zrna a obsah škrobu, vše pro zlepšení parametrů sladovnického ječmene i výnos)


Kontaktní formulář


  Odesláním zprávy berete na vědomí podmínky ochrany osobních údajů.

  Názory našich partnerů

  Sdílení zkušeností a názorů zemědělců, obchodních partnerů i odborníků z oblasti výzkumu bereme jako důležitou součást korektního odborného poradenství.

  Ing. Lenka KrobotováIng. Lenka Krobotová

  Lenka Krobotová

  Agronomka, Příkosická zemědělská a.s.

  Na našem podniku používám AUCYT® START a mám s ním dobré zkušenosti. Aplikovat ho budu již na podzim, abych docílila silných a vyrovnaných odnoží a zároveň posílila kořenový systém.

  Ryze česká společnost s výsadním postavením na trhu rostlinných biostimulantů